Pranie dywanów Kielce, Czyszczenie dywanów Kielce - Profesjon
17284
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17284,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
dywany

Pranie dywanów oraz Czyszczenie dywanów


Czyszczenie pranie dywanów

czyszczenie tapicerki meblowej

Pranie dywanów i wykładzin

 

W całym domu codziennie pojawia się mnóstwo bakterii, roztoczy, kurzu oraz brudu, co wpływa niekorzystnie nie tylko na wygląd estetyczny dywanu czy wykładziny, ale również na samopoczucie człowieka. Dzięki naszej ofercie poprawimy nie tylko wygląd czyszczonych powierzchni, ale także pozbędziemy się w nich wszelkich alergenów, które są udręką dla osób uczulonych na nie.

 

Czyścimy, pierzemy i odświeżamy dywany oraz wykładziny na terenie Kielc i okolic. Istnieje możliwość zamówienia nas do czyszczenia powierzchni użytkowych, przemysłowych itp.

Dywany, chodniki, wykładziny pierzemy metodą na wskroś. Dzięki zastosowaniu tej metody, zyskujemy pewność, że dywan nie będzie posiadał żadnych plam, w tym również usuwamy sierść. Dywan po praniu zyska przyjemny zapach oraz możemy go zabezpieczyć przed kolejnymi zabrudzeniami poprzez stosowaniu środków opartych na wosku.

 

Metoda prania na wskroś polega na:

  • mechanicznym trzepaniu dywanu,
  • zanurzeniu go w kąpieli chemicznej na ok. 1h,
  • praniu zasadniczym specjalną wirową szczotką,
  • odwirowaniu pozostałem wody w wirówce,
  • odwieszeniu dywanu na suszarkę w celu wyschnięcia.
zobacz cennik

Czyszczenie dywanów:

Dywany pierzemy tylko w swojej siedzibie, ponieważ dywan, który nie wysechł w 100% położony na podłogę może spowodować uszkodzenie podłogi lub sam zapleśnieje.

Czas realizacji takiego zamówienia wynosi 5 – 10 dni roboczych.

Odbiór dywanu i dostarczenie go po wyschnięciu jest GRATIS.