O nas

O NAS


Nasza historia

Na rynku działamy od 2015 roku. Powstaliśmy jako jedna z pierwszych firm w województwie świętokrzyskim. Od początku swojej działalności zwracamy uwagę na jakość świadczonych przez nas usług.

Środki chemiczne

Korzystamy tylko z profesjonalnych środków chemicznych firmy Karcher. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość usług i usunięcie możliwie największej liczby plam.

Obszar działania

Działamy na terenie Kielc oraz powiatu kieleckiego. Dzięki zawężonemu obszarowi działania usługi świadczmy bez dodatkowych kosztów dojazdu. Istnieje oczywiście możliwość zamówienia naszych usług poza granicami powiatu

Zaawansowana technologia

Stosujemy najnowsze technologie zarówno w praniu dywanów jak i czyszczeniu tapicerek. Opieramy się na profesjonalnych urządzeniach renomowanych firm Karcher oraz Protima.

Doświadczenie

Według naszego doświadczenia nie ma plamy, której byśmy nie byli wywabić, o ile odpowiednio szybko dostaniemy o niej informację. Czyściliśmy już bagażnik z farby, łóżko z wydzielin organicznych czy taboret z popiołu.

Współpraca z firmami

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz nawiązać stała współpracę z naszą firmą w dziedzinie prania i czyszczenia tapicerki, przygotowaliśmy dla ciebie bardzo atrakcyjną ofertę

PROFESJON

Jak działamy


01

Wycena usługi

Zawsze przed przystąpieniem do czynności czyszczenia tapicerki, wyceniamy usługę oraz przybliżony czas jej trwania. Dzięki temu od razu wiesz ile wynoszą koszty. Wycena jest zawsze robiona bezpłatnie i nie jest zobowiązaniem do dalszej współpracy.

02

Naniesienie chemii

Pierwszym etapem czyszczenia jest naniesienie środków chemicznych na czyszczone powierzchnie. Taki środek należy pozostawić do działania na 10 – 15 minut i następnie można przystąpić do jego odsysania.

03

Pranie tapicerki

Czyszczenie tapicerki polega na odsysaniu środka chemicznego z tapicerki. W przypadku gdy po pierwszym odessaniu widoczne są nadal plamy, czynność należy powtórzyć do skutku.

04

Schnięcie

Po zakończeniu prania tapicerki meblowej lub samochodowej, następuje ostatni proces – schnięcie. Poprzez fakt korzystania ze środków szybkoschnących, czas jaki tapicerka potrzebuje na wyschnięcie wynosi ok. 4 – 5 godzin.

Rok 2020 w liczbach

Na podstawie zleceń z 2020 roku, możemy stwierdzić, że aż w 93% nasza współpraca jest z gospodarstwami domowymi, a tylko 7% to zamówienia z firm. Najczęściej czyszczone rzeczy to kanapa, narożnik. Łącznie tapicerka meblowa stanowi aż 62% naszych zleceń. Na drugim miejscu jest pranie dywanów i wykładzin, a na najniższym stopniu podium uplasowało się czyszczenie tapicerki samochodowej.

Tapicerka meblowa – 62%
Pranie dywanów i wykładzin – 19%
Tapicerka samochodowa – 12%
Współpraca z firmami – 7%