Czyszczenie tapicerki samochodowej

CZYSZCZENIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ


Pranie tapicerki samochodowej

Pamiętacie te emocje gdy po raz pierwszy usiedliście w auta przed chwilą kupionym aucie? Pamiętacie ten niepowtarzalny zapach? My sprawimy, że po naszym czyszczeniu tapicerki samochodowej poczujesz się jakbyś wsiadał do auta, które właśnie wyjechało z salonu.

Raz na 2 – 3 lata warto uprać tapicerkę samochodową i usunąć plamy wynikające z codziennego użytkowania. Jazda w czystym, zadbanym i pachnącym samochodzie będzie sprzyjać dobremu samopoczuciu i komfortowi.

Pranie tapicerki samochodowej:

– samochody osobowe – w ramach zamówienia czyścimy siedzenia z przodu, kanapę z tyłu, tapicerkę na drzwiach, wykładzinę pod nogami oraz cały bagażnik. Dodatkowo czyścimy również wszystkie plastiki we wnętrzu auta,

– busy – fotel kierowcy oraz fotele pasażerów jak również wykładzinę na podłodze oraz tapicerkę na bokach auta,

– autobusy – fotele kierowców oraz pasażerów, wykładzinę podłogową, tapicerkę na bokach auta, miejsce sypialne kierowców podczas jazdy oraz luki bagażowe,

– kabiny TIRów – siedzenia, wykładzinę podłogową, tapicerkę na drzwiach oraz podsufitka itp.


Dodatkowe informacje:

Możliwość czyszczenia tapicerki samochodowej oferujemy zarówno u Klienta, jak i w siedzibie firmy w Pierzchnicy lub w Kielcach. Czyszczenie w Kielcach odbywa się na ulicy Warszawskiej na wysokości osiedla Na Stoku.
W przypadku, gdy usługa wykonywana jest u Klienta, wymagane jest zapewnienie dostępu do prądu oraz ciepłej wody.

Jeżeli czyszczenie ma się odbyć w jednej z naszych siedzib istnieje możliwość samodzielnego podstawienia auta do wybranej lokalizacji lub my przyjeżdżamy po odbiór auta, czyścimy i zwracamy w dowolne miejsce.

Miejsce czyszczenia oraz sposób jego dostarczenia nie mają wpływu na cenę oraz jakość usługi.