Czyszczenie tapicerki meblowej – Jędrzejów

CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ JĘDRZEJÓW

Wszystkie meble tapicerowane z czasem tracą swój urok. Dzieje się tak z kilku powodów, jednak najważniejszymi jest działanie słońca oraz zabrudzenia.
O ile na działanie słońca nie możemy nic poradzić, ponieważ ono i tak będzie świeciło. O tyle wszelkiego rodzaju zabrudzenia można usunąć.

czyszczenie narożnika

Czyszczenie tapicerki meblowej w sytuacji gdy masz pojedynczą plamę, możesz wykonać samodzielnie. Do tego celu polecamy zastosowanie płynu Vanish w piance. Należy jednak pamiętać, aby środek czyszczący bardzo dokładnie odciągnąć. Można tego dokonać np. ręcznikiem papierowym. Nawilżone miejsce trzeba przyciskać do momentu, gdy ręcznik pozostanie suchy.

Jednak w sytuacji gdy czyszczenia wymaga cały narożnik lub wersalka, to już niestety samodzielne wykonanie czyszczenia będzie bardzo mozolne. W takich sytuacjach czyszczenie tapicerki meblowej polecamy zlecić profesjonalnym firmom sprzątającym.
Zyskasz nie tylko czas, ale również efekt końcowy będzie nieporównywalnie lepszy.

czyszczenie wersalki kielce

Czyszczenie tapicerki meblowej odbywa się w 3 etapach:
– odkurzenie tapicerki meblowej z zabrudzeń sypkich,
– spryskanie tapicerki roztworem wody ze środkiem chemicznym,
– odciągnięcie po 5 – 10 minutach roztworu wodnego.
W przypadku natrafienia na szczególnie trudne do usunięcia plamy, punkt 2 i 3 należy powtarzać kilkukrotnie.

Jak długo trwa czyszczenie tapicerki meblowej? Nie ma jednej odpowiedzi. Możemy przyjąć, że 1,5 godziny. Jednak czas ten wacha się od 45 minut do ponad 2 godzin. Wszystko uzależnione jest od wielkości czyszczonego obiektu oraz od stopnia zabrudzenia.

Podobnie sprawa wygląda z kosztem usługi. Jest ona ściśle związana z czyszczoną tapicerką. Im mebel większy i mocniej zabrudzony tym cena wyższa. Zachęcamy do poznania się z cennikiem czyszczenie tapicerki meblowej – Jędrzejów.

Minimalna wartość zamówienia jakie możemy dla Ciebie wykonać to 100 zł.

Przed przystąpieniem do czyszczenia tapicerki meblowej nic nie musisz przygotowywać. My przyjeżdżając na miejsce zajmiemy się wszystkim – przygotowaniem mebli, przygotowaniem i uprzątnięciem mebli itp.
Jako, że usługa polega na natrysku mebli mieszanką wodną najbliższa okolica (podłoga) będzie delikatnie zwilżona. Po zakończeniu czyszczenia, podłogę ścieramy.