Pomoc

[et_pb_accordion admin_label=”Harmonijka” toggle_font_size=”16″ body_font_size=”14″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [et_pb_accordion_item title=”Co to jest czyszczenie ekstrakcyjne”]

 

Czyszczenie ekstrakcyjne polega na natrysku przeznaczonych do tego środka chemicznego na czyszczoną powierzchnię, zostawieniu go na 10 minut aby środek oddzielił brud od czyszczonej powierzchni, a następnie odessaniu go wraz z brudem. Czyszczenie wykonuje się maszyną ekstrakcyjną, w naszym przypadku firmy Karcher.

Taką metodą możemy czyścić wykładziny dywanowe, dywany, tapicerki – w tym również alkantarę.

 

 

[/et_pb_accordion_item][et_pb_accordion_item title=”Co jest potrzebne do prania?”]

Z Państwa strony potrzebujemy jedynie dostęp do wody, najlepiej ciepłej, ale nie ma takiej konieczności, oraz do źródła prądu. Reszta jest już po naszej stronie. Czyścimy zarówno w domach, blokach jak również na dworze, jeżeli mamy tylko dostęp do wyżej wymienionych rzeczy.

[/et_pb_accordion_item][et_pb_accordion_item title=”Jak długo trwa pranie”]

 

Czas trwania czyszczenia uzależniony jest od wielkości czyszczonego obiektu oraz stopnia jego zabrudzenia. Przyjmujemy, że pranie tapicerki na fotelach, kanapach, narożników 4-ro osobowych trwa 1 – 2 godziny. Czyszczenie samochodów – fotele, dywaniki, boczki, bagażnik – 3 – 6 godzin.

[/et_pb_accordion_item][et_pb_accordion_item title=”Jak długo schnie tapicerka?”]

Korzystamy ze środków chemicznych o skróconych czasie schnięcia. Według danych producenta przewidywany czas schnięcia wynosi 3 – 4 godzin. Jednak z własnego doświadczenia wiemy, że czas schnięcia uzależniony jest m.in. od temperatury i wilgotności powietrza oraz stopnia zabrudzenia (im bardziej brudne, tym więcej razy trzeba powtarzać proces czyszczenia co powoduje większe namoczenie tkaniny) co może powodować odstępstwa od tego co podaje producent.

[/et_pb_accordion_item][et_pb_accordion_item title=”Jakie plamy usunie czyszczenie?”]

W większości przypadków jesteśmy w stanie wyczyścić wszystkie plamy, w tym również z czerwonego wina, jogurtu, krwi, moczu, wymiotów, zacieki po piankach czyszczących, kawie itp. Nie dajemy jednak gwarancji na usunięcie wszystkich plam, ponieważ plamy stare, tłuste, po długopisach bądź markerach są bardzo trudne do usunięcia. Natomiast na pewno te plamy będą mniej widoczne.

 

[/et_pb_accordion_item][et_pb_accordion_item title=”Czy czyścimy dywany?”]

Zajmujemy się zarówno praniem dywanów jak również wykładzin dywanowych, dywanów typu Shaggy (z długim włosem) itp. Z tą różnicą, że nie wykonujemy takiego czyszczenia na miejscu – wyjątkiem są wykładziny dywanowe. Dzieje się tak ponieważ dywan pozornie suchy od spodu może nadal być mokry od spodu, a położenie go na płaskiej powierzchni może skutkować zapleśnieniem. Dywany zwracamy klientowi suche i gotowe do użytku po ok. 7 dniach roboczych.

[/et_pb_accordion_item][et_pb_accordion_item title=”Jak długo trwa czyszczenie auta?”]

Czas trwania czyszczenia auta uzależniony jest od jego wielkości oraz stopnia zabrudzenia. Mniej więcej czas jaki potrzebujemy to 3 – 6 godzin.

[/et_pb_accordion_item][et_pb_accordion_item title=”Mieszkam w bloku, czy mogę u was uprać auto?”]

Oczywiście. W przypadku gdy mieszkają Państwo w bloku umożliwiamy podstawienie auta do jednaj z naszych siedzib – Kielce, ul. Warszawska oraz Pierzchnica. Istnieje również możliwość, że to my odbieramy od Państwa auto, jedziemy je wyczyścić i po zakończeniu prac odstawiamy je w dowolne miejsce.

[/et_pb_accordion_item] [/et_pb_accordion]

Jeżeli masz inne pytania odnośnie prania tapicerki lub dywanu?

Śmiało zapytaj nas o to!